Verstastarvikesarja 9 9
!
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Työpajatarvikkeiden lajitelmaToimitussisältö taulukkokäyttöSolumuovisisäke, tyhjä, nro 952001 koko 954988: 1 kpl
GARANT LED-taskulamppu nro 081505 koko 125: 1 kpl
Poimintakynsi nro 081610 koko 500: 1 kpl
HOLEX teleskooppinen tarkastuspeili nro 081630 koko 30: 1 kpl
EDDING permanent-merkintäkynä nro 085130 koko R: 1 kpl
GARANT suojalasit nro 096200 koko CLEAR: 1 kpl
HOLEX pinsetit, tylppäkärkiset, nro 727550 koko AM: 1 kpl
Katkoteräsarja nro 845010 koko 10: 1 kpl
GARANT yleisveitsi nro 845020: 1 kpl
Teleskooppinen tarkastuslamppu nro 081665: 1 kpl
Rakenne
Tavanomaiset työkalusarjat kaksivärisessä PE-solumuoviupotteessa. Solumuovin suljetut huokoset tekevät siitä öljynkestävän eikä se ime nesteitä.
Pintakerros on antrasiitin värinen; alla oleva harmaa kontrastiväri näyttää, jos työkalu puuttuu.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Solumuovisisäke |
|---|---|
| Laatikon täyttöaste g | 10×24 |
| Kovavaahdon ominaisuus LD45, paksuus | 30 mm |
| Leveys G:ssä | 10 |
| Syvyys | 600 mm |
| Leveys G:ssä | 10 |
| Syvyys g:ssä | 24 |
| Syvyys | 600 mm |
| Leveys | 250 mm |
| Työkalujen lukumäärä | 9 |
| Toteutus | työkalusarjan kanssa |
| Laatikon täyttöaste g | 10×24 |
| Kovavaahdon ominaisuus LD45, paksuus | 30 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G9549889 |
|---|---|
| EAN | 2050002069749 |