Taltta-, lävistin- ja tappilyöntisarja 10 10
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotenumero
- G95465210
- Varastotilanne
- 143kpl Varastossa
Ladattavat tiedostot
Tuotekuvaus
Sopii
Uusiin GARANT-työkaluvaunuihin, joissa on täysin ulosvedettävät laatikot ja uusi laatikkojako 20 G × 16 G eli 500 × 400 mm (L × S).
Koon 10 G × 8 G vaahto sopii Shadowboardeihin nro 923210, koko 250 (2 vaahtoa per Shadowboard).
Toteutus
Yleiset työkalusarjat kaksivärisessä PE-solumuovisisäkkeessä. Solumuovin suljetut huokoset tekevät siitä öljynkestävän, eikä se ime nesteitä. Pintakerros on antrasiitin värinen, ja sen alla oleva harmaa kontrastiväri paljastaa, jos työkalu puuttuu.
Solumuovisisäkkeet täyttävät 1/4 (10 G × 8 G eli 250 × 200 mm) tai 1/2 (20 G × 8 G eli 500 × 200 mm) laatikon hyötypinta-alasta.
Toimitussisältö (taulukon mukainen)
Solumuovisisäke, tyhjä, nro 952001, koko 954652: 1 kpl.
Talttapääruuvimeisseli nro 740500, koko 200: 1 kpl.
Ristipääruuvimeisseli nro 740600, koko 200: 1 kpl.
Rei’itin nro 745500_3; 4: 1 kpl kumpaakin.
Ajo-/lyöntitappi nro 747000_2; 3; 4; 5; 6; 8: 1 kpl kutakin.
Sopii
Uusiin GARANT-työkalukärryihin, joissa on kokonaan ulosvedettävät laatikot ja uusi laatikkojako 20 G × 16 G eli 500 × 400 mm (L × S).
Vaahto koossa 10 G × 8 G sopii Shadowboardeihin nro 923210, koko 250 (2 vaahtoa per Shadowboard).
Rakenne
Yleiset työkalusarjat kaksivärisessä PE-solumuovisisäkkeessä. Solumuovin suljetut huokoset tekevät siitä öljynkestävän eikä se ime nesteitä. Pintakerros on antrasiitin värinen; alla oleva harmaa kontrastiväri näyttää, jos työkalu puuttuu.
Solumuovisisäkkeet täyttävät 1/4 (10 G × 8 G eli 250 × 200 mm) tai 1/2 (20 G × 8 G eli 500 × 200 mm) laatikon käyttökelpoisesta pinta-alasta.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Solumuovisisäke |
|---|---|
| Laatikon täyttöaste g | 8×10 |
| Kovavaahdon ominaisuus LD45, paksuus | 30 mm |
| Leveys G:ssä | 8 |
| Syvyys | 250 mm |
| Sopii laatikoihin, joiden etulevyn korkeus | 75 mm; 100 mm; 125 mm; 150 mm; 200 mm; 250 mm; 300 mm |
| Leveys G:ssä | 8 |
| Syvyys g:ssä | 10 |
| Syvyys | 250 mm |
| Leveys | 200 mm |
| Paino | 1,381 kg |
| Korkeus | 75 mm |
| Työkalujen lukumäärä | 10 |
| Toteutus | iskuvasaratyökalujen kanssa |
| Laatikon täyttöaste g | 8×10 |
| Kovavaahdon ominaisuus LD45, paksuus | 30 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G95465210 |
|---|---|
| EAN | 2050002016927 |