Sähköasentajan ruuvimeisselit, eristetyt 5 5
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Tavanomaiset työkalusarjat kaksivärisissä PE-solumuovipehmusteissa. Solumuovin suljetut huokoset tekevät siitä öljynkestävän eikä se ime nesteitä.
Pintakerros on antrasiitin värinen, ja alla oleva harmaa kontrastiväri näyttää, jos työkaluja puuttuu.
Toimitussisältö taulukon mukaisesti
Solumuovipehmuste, tyhjä, nro 9155000l 915210: 1 kpl.
WERA:n sähköasentajan uraruuvimeisseli nro 663200 koot 3,5; 4; 5,5: 1 kpl kutakin.
WERA:n sähköasentajan Phillips-ruuvimeisseli nro 668620 koot 1; 2: 1 kpl kutakin.
Rakenne
Yleiset työkalusarjat kaksivärisissä PE-solumuovisisäkkeissä. Solumuovin suljetut huokoset tekevät siitä öljynkestävän eikä se ime nesteitä.
Pintakerros on antrasiitinvärinen, alla oleva harmaa kontrastiväri näyttää, jos työkaluja puuttuu.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Solumuovisisäke |
|---|---|
| Laatikon täyttöaste g | 8×10 |
| Kovavaahdon ominaisuus LD45, paksuus | 30 mm |
| Leveys G:ssä | 8 |
| Syvyys | 250 mm |
| Sopii laatikoihin, joiden etulevyn korkeus | 75 mm; 100 mm; 125 mm; 150 mm; 200 mm; 250 mm; 300 mm |
| Leveys G:ssä | 8 |
| Syvyys g:ssä | 10 |
| Syvyys | 250 mm |
| Leveys | 200 mm |
| Paino | 0,338 kg |
| Korkeus | 75 mm |
| Työkalujen lukumäärä | 5 |
| Työkalujen lukumäärä | 5 |
| Laatikon täyttöaste g | 8×10 |
| Kovavaahdon ominaisuus LD45, paksuus | 30 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G9545115 |
|---|---|
| EAN | 2050002004337 |