Ruuvitalttakärkisarja 69 69
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotenumero
- G95474969
- Varastotilanne
- 49kpl Varastossa
Ladattavat tiedostot
Tuotekuvaus
Rakenne
Tavanomaiset työkalusarjat kaksivärisessä PE-solumuovisisäkkeessä. Solumuovin suljetut huokoset tekevät siitä öljynkestävän eikä se ime nesteitä.
Pintakerros on antrasiitin värinen, ja alla oleva harmaa kontrastiväri näyttää, jos työkaluja puuttuu.
Toimitussisältö, taulukon käyttö
Solumuovisisäke, tyhjä, nro 952001 koko 954749: 1 kpl.
HOLEX kuusiokolohylsy 1/4 tuumaa nro 631020 koot 6; 7; 8; 9; 10; 11: 1 kpl kutakin.
GARANT kärkisarja, 61 osaa, nro 676040: 1 kpl.
GARANT lippaanruuvinvääntimen pidin nro 676602 koko 30: 1 kpl.
HOLEX adapteri 1/4 tuuman C 6,3 kuusiovarrella nro 676950 koko 4/4: 1 kpl.
Rakenne
Tavanomaiset työkalusarjat kaksivärisessä PE-solumuovisisäkkeessä. Solumuovin suljetut huokoset tekevät siitä öljynkestävän eikä se ime nesteitä.
Pintakerros on antrasiitin värinen, ja sen alla oleva harmaa kontrastiväri näyttää, jos työkaluja puuttuu.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Solumuovisisäke |
|---|---|
| Laatikon täyttöaste g | 6×8 |
| Kovavaahdon ominaisuus LD45, paksuus | 30 mm |
| Neliökiinnitys | 1/4 tuumaa |
| Leveys G:ssä | 6 |
| Syvyys | 200 mm |
| Leveys G:ssä | 6 |
| Syvyys g:ssä | 8 |
| Syvyys | 200 mm |
| Leveys | 150 mm |
| Korkeus | 75 mm |
| Työkalujen lukumäärä | 69 |
| Toteutus | työkalusarjalla |
| Laatikon täyttöaste g | 6×8 |
| Kovavaahdon ominaisuus LD45, paksuus | 30 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G95474969 |
|---|---|
| EAN | 4067263906858 |