Ruuvinväänninpäälajitelma 69 69
!
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
RuuvinväänninbitsisarjaToimitussisältö (taulukkokäyttö)Solumuovisisäke, tyhjä, nro 952001 koko 954751: 1 kpl.
HOLEX-kuusiohylsy 1/4 tuumaa nro 631020 koot 6; 7; 8; 9; 10; 11: 1 kpl kutakin.
GARANT-bitsisarja, 61 osaa, nro 676040: 1 kpl.
GARANT-makasiiniruuvinväänninpidike nro 676663 koko 10: 1 kpl.
HOLEX-adapteri 1/4 tuumaa C 6,3 kuusiovarrella nro 676950 koko 4/4: 1 kpl.
Suoritus
Yleiset työkalusarjat kaksivärisissä PE-solumuovisisäkkeissä. Solumuovin suljetut huokoset tekevät siitä öljynkestävän, eikä se ime nesteitä.
Pintakerros on antrasiitin värinen, sen alla oleva harmaa kontrastiväri näyttää, jos työkaluja puuttuu.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Solumuovisisäke |
|---|---|
| Laatikon täyttöaste g | 6×8 |
| Kovavaahdon ominaisuus LD45, paksuus | 30 mm |
| Neliökiinnitys | 1/4 tuumaa |
| Leveys G:ssä | 6 |
| Syvyys | 200 mm |
| Sopii laatikoihin, joiden etulevyn korkeus | 75 mm; 100 mm; 125 mm; 150 mm; 200 mm; 250 mm; 300 mm |
| Leveys G:ssä | 6 |
| Syvyys g:ssä | 8 |
| Syvyys | 200 mm |
| Leveys | 150 mm |
| Paino | 0.699 kg |
| Korkeus | 75 mm |
| Työkalujen lukumäärä | 69 |
| Työkalujen lukumäärä | 69 |
| Laatikon täyttöaste g | 6×8 |
| Kovavaahdon ominaisuus LD45, paksuus | 30 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G95475169 |
|---|---|
| EAN | 4062406162641 |