T-kahvallinen ruuvimeisselisarja, Torx® 15:lle 15
!
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuote ei ole enää valikoimassa. Katso korvaavat vaihtoehdot alta.
Tuotekuvaus
T-kahvainen ruuvitalttasarja, TToimitussisältö taulukon käyttöSolumuovisisäke, tyhjä, nro 952001 koko 953285: 1 kpl
GARANT Torx®-ruuvitaltat nro 625150 koko TX6; TX7; TX8; TX9; TX10; TX15; TX20; TX25: 1 kpl kutakin
GARANT kuusiokoloruuvitaltat T-kahvalla nro 627423 koko 2; 2.5; 3; 4; 5; 6; 8: 1 kpl kutakin
Rakenne
Tavanomaiset työkalusarjat kaksivärisissä PE-solumuovisisäkkeissä. Solumuovin suljetut huokoset tekevät siitä öljynkestävän eikä se ime nesteitä.
Pintakerros on antrasiitin värinen, ja alla oleva harmaa kontrastiväri näyttää, jos työkaluja puuttuu.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Solumuovisisäke |
|---|---|
| Laatikon täyttöaste g | 10×24 |
| Kovavaahdon ominaisuus LD45, paksuus | 30 mm |
| Leveys G:ssä | 10 |
| Syvyys | 600 mm |
| Sopii laatikoihin, joiden etulevyn korkeus | 75 mm; 100 mm; 125 mm; 150 mm; 200 mm; 250 mm; 300 mm |
| Leveys G:ssä | 10 |
| Syvyys g:ssä | 24 |
| Syvyys | 600 mm |
| Leveys | 250 mm |
| Paino | 0.788 kg |
| Korkeus | 75 mm |
| Työkalujen lukumäärä | 5 |
| Toteutus | ruuvitaltoilla |
| Laatikon täyttöaste g | 10×24 |
| Kovavaahdon ominaisuus LD45, paksuus | 30 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G95328515 |
|---|---|
| EAN | 4062406097622 |