Ruuvimeisselisarja 31 31
!
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
RuuvimeisseliToimitussisältö, taulukkokäyttöSolumuovisisäke, tyhjä, nro 952001 koko 953201: 1 kpl.
GARANT-kulmaruuvinvääntösarja Torx®-ruuveille nro 625025 koko 13 (TX5; TX6; TX7; TX8; TX9; TX10; TX15; TX20; TX25; TX27; TX30; TX40; TX45): 1 kpl.
GARANT-kuusiokolokulmaruuvinvääntösarja nro 627132 koko 9: 1 kpl.
GARANT-ruuvitaltta nro 660030 koko 2; 2,5; 3,5; 4; 5,5: 1 kpl kutakin.
GARANT-ruuvimeisseli Phillipsille nro 667690 koko 00; 0; 1; 2: 1 kpl kutakin.
Rakenne
Tavanomaiset työkalusarjat kaksivärisissä PE-solumuovisisäkkeissä. Solumuovin suljetut huokoset tekevät siitä öljynkestävän eikä se ime nesteitä.
Pintakerros on antrasiitin värinen, alla oleva harmaa kontrastiväri näyttää, jos työkaluja puuttuu.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Solumuovisisäke |
|---|---|
| Laatikon täyttöaste g | 8×24 |
| Kovavaahdon ominaisuus LD45, paksuus | 30 mm |
| Leveys G:ssä | 8 |
| Syvyys | 600 mm |
| Sopii laatikoihin, joiden etulevyn korkeus | 75 mm; 100 mm; 125 mm; 150 mm; 200 mm; 250 mm; 300 mm |
| Leveys G:ssä | 8 |
| Syvyys g:ssä | 24 |
| Syvyys | 600 mm |
| Leveys | 200 mm |
| Paino | 1.357 kg |
| Korkeus | 75 mm |
| Työkalujen lukumäärä | 31 |
| Laatikon täyttöaste g | 8×24 |
| Kovavaahdon ominaisuus LD45, paksuus | 30 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G95320131 |
|---|---|
| EAN | 4062406302375 |