Ruuvimeisselisarja 5 5
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Tavanomaiset työkalusarjat kaksivärisissä PE-solumuovisisäkkeissä. Solumuovin suljetut huokoset tekevät siitä öljynkestävän eikä se ime itseensä nesteitä.
Pintakerros on antrasiitin värinen, ja alla oleva harmaa kontrastiväri näyttää, jos työkaluja puuttuu.
Toimitussisältö (taulukon käyttö)
Solumuovisisäke, tyhjä, nro 952001 koko 953307: 1 kpl.
HOLEX lyhyt talttaruuvimeisseli, uralle, nro 664201 koko 4; 5,5; 6,5: 1 kpl kutakin.
HOLEX lyhyt ruuvimeisseli Phillipsille, nro 668471 koko 1; 2: 1 kpl kutakin.
Malli
Tavalliset työkaluvalikoimat kaksivärisissä PE-solumuovisisäkkeissä. Solumuovin suljetut huokoset tekevät siitä öljynkestävän eikä se ime nesteitä.
Pintakerros on antrasiitin värinen, alla oleva harmaa kontrastiväri näyttää, jos työkaluja puuttuu.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Solumuovilisäke |
|---|---|
| Laatikon täyttöaste g | 6×8 |
| Kovavaahdon ominaisuus LD45, paksuus | 30 mm |
| Leveys G:ssä | 6 |
| Syvyys | 200 mm |
| Sopii laatikoihin, joiden etulevyn korkeus | 75 mm; 100 mm; 125 mm; 150 mm; 200 mm; 250 mm; 300 mm |
| Leveys G:ssä | 6 |
| Syvyys g:ssä | 8 |
| Syvyys | 200 mm |
| Leveys | 150 mm |
| Paino | 0,215 kg |
| Korkeus | 75 mm |
| Työkalujen lukumäärä | 5 |
| Toteutus | ruuvitaltoilla |
| Laatikon täyttöaste g | 6×8 |
| Kovavaahdon ominaisuus LD45, paksuus | 30 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G9533075 |
|---|---|
| EAN | 4062406155179 |