Ruuvimeisselisarja 8 8
!
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuote ei ole enää valikoimassa. Katso korvaavat vaihtoehdot alta.
Tuotekuvaus
RuuvimeisseliToimitussisältö taulukkokäyttöönSolumuovinen sisäke, tyhjä nro 952001 koko 953415: 1 kpl
GARANT talttapääruuvimeisseli nro 660030 koko 2,5; 3,5; 4; 5,5; 6,5: 1 kpl kutakin
GARANT Phillips-ruuvimeisseli nro 667690 koko 0; 1; 2: 1 kpl kutakin
Rakenne
Yleiset työkalusarjat kaksivärisissä PE-solumuovisisäkkeissä. Solumuovin suljetut huokoset tekevät siitä öljynkestävän eivätkä ime nesteitä.
Pintakerros on antrasiitinvärinen, alla oleva harmaa kontrastiväri näyttää, jos työkaluja puuttuu.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Solumuovisisäke |
|---|---|
| Laatikon täyttöaste g | 8×16 |
| Kovavaahdon ominaisuus LD45, paksuus | 30 mm |
| Leveys G:ssä | 8 |
| Syvyys | 400 mm |
| Sopii laatikoihin, joiden etulevyn korkeus | 75 mm; 100 mm; 125 mm; 150 mm; 200 mm; 250 mm; 300 mm |
| Leveys G:ssä | 8 |
| Syvyys g:ssä | 16 |
| Syvyys | 400 mm |
| Leveys | 200 mm |
| Paino | 0.475 kg |
| Korkeus | 75 mm |
| Työkalujen lukumäärä | 8 |
| Työkalujen lukumäärä | 8 |
| Laatikon täyttöaste g | 8×16 |
| Kovavaahdon ominaisuus LD45, paksuus | 30 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G9534158 |
|---|---|
| EAN | 4062406155308 |