Ruuvimeisselisarja 10 10
!
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
RuuvimeisseliToimitussisältö taulukon mukaisestiSolumuovisisäke, tyhjä, nro 952001 koko 953521: 1 kpl.
GARANT talttapääruuvimeisseli nro 660030 koko 2,5; 3,5; 4; 5,5; 6,5: 1 kpl kutakin.
GARANT Phillips-ruuvimeisseli nro 667690 koko 00; 0; 1; 2; 3: 1 kpl kutakin.
Sopii
Uusiin GARANT GridLine -työpöytiin, joissa on täysin ulosvedettävät laatikot ja uusi laatikkojako 20 G × 20 G tai 500 × 500 mm (L × S).
Rakenne
Yleiset työkalusarjat kaksivärisissä PE-solumuovisisäkkeissä. Solumuovin suljetut huokoset tekevät siitä öljynkestävän eikä se ime nesteitä.
Pintakerros on antrasiitinharmaa, ja alla oleva kontrastiväri harmaa näyttää puuttuvat työkalut.
Solumuovisisäkkeet täyttävät 1/4 (10 G × 10 G tai 250 × 250 mm) tai 1/2 (10 G × 20 G tai 250 × 500 mm) laatikon tehokkaasta pinta-alasta.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Solumuovisisäke |
|---|---|
| Laatikon täyttöaste g | 10×20 |
| Kovavaahdon ominaisuus LD45, paksuus | 30 mm |
| Leveys G:ssä | 10 |
| Syvyys | 500 mm |
| Sopii laatikoihin, joiden etulevyn korkeus | 75 mm; 100 mm; 125 mm; 150 mm; 200 mm; 250 mm; 300 mm |
| Leveys G:ssä | 10 |
| Syvyys g:ssä | 20 |
| Syvyys | 500 mm |
| Leveys | 250 mm |
| Paino | 0.69 kg |
| Korkeus | 75 mm |
| Työkalujen lukumäärä | 10 |
| Laatikon täyttöaste g | 10×20 |
| Kovavaahdon ominaisuus LD45, paksuus | 30 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G95352110 |
|---|---|
| EAN | 4062406157043 |