Merkintälisäosa GARANT Uni Line Wall M:lle
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Teräslevystä valmistettu merkintävaruste kiinnitettäväksi GARANT Uni Line Wall nro 955450 ja nro 955451 sekä ESD GARANT Uni Line Cleaning Wall nro 972890 kokoon M.
Maalipinta
Jauhemaalattu kulloinkin kyseisessä värissä.
Huomautus
Sopivat kuvamerkit (eri käyttötarkoituksiin) merkintälisäosaa varten löytyvät numeron 955474 alta.
Tarkoituksenmukainen käyttö
Tarkoituksenmukainen käyttö
- Kaksiseinäinen pylväs, jossa kaksipuolisesti käytettävät rei’itetystä levystä valmistetut seinät.
- Rei’itetyt levyseinäelementit 9 x 9 mm, 37 mm jaolla Easyfix-koukkujen ja -pitimien sekä muiden rei’itettyihin levyseiniin tarkoitettujen lisävarusteiden kiinnittämistä varten.
- Huomioi enimmäiskantavuus lisärakenteet mukaan lukien.
Sopimaton käyttö
- Varusta rei’itetty levyseinä vain tähän tarkoitukseen soveltuvilla lisävarusteilla.
- Älä kuljeta henkilöitä.
- Älä säilytä tai kuljeta varmistamattomia työkappaleita.
- Älä seiso tai istu siirrettävän yrityskalusteen päällä.
- Älä tee omatoimisia muutostöitä.
Rakenne
Teräslevystä valmistettu merkintätarvike kiinnitettäväksi GARANT Uni Line Wall -seinään nro 955450 ja nro 955451 sekä ESD GARANT Uni Line Cleaning Wall -seinään nro 972890, koko M.
Maalaus
Jauhemaalattu ajankohtaisessa värissä.
Huomautus
Sopivat kuvapiktogrammit (eri käyttötarkoituksiin) merkintälisäosaan löytyvät numerosta 955474.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Merkintälisäaine |
|---|---|
| Syvyys | 103 mm |
| Syvyys | 103 mm |
| Leveys | 600 mm |
| Korkeus | 220 mm |
| Väri | Sininen RAL 5015 |
| Sarja | Seinä |
| Väri | sininen RAL 5015 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 955453 |
|---|---|
| EAN | 4062406584634 |