Kuusiokoloavainsarja T-kahvalla 7 7
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Yleiset työkalusarjat kaksivärisessä PE-solumuovi-insertissä. Solumuovin suljetut huokoset tekevät siitä öljynkestävän, eikä se ime nesteitä.
Pintakerros on antrasiitin värinen, ja sen alla oleva harmaa kontrastiväri näyttää, jos työkalu puuttuu.<Toimitussisältö, taulukkokäyttö
Solumuovi-insertti, tyhjä, nro 952001 koko 952922: 1 kpl
GARANT kuusiokoloavaimet nro 62770232,5 koko 2; 2,5: 1 kpl
GARANT kuusiokoloavaimet nro 62771233 koko 3; 4; 5; 6; 8; 10: 1 kpl kutakin
Rakenne
Tavanomaiset työkalusarjat kaksivärisessä PE-vaahtomuovisisäkkeessä. Vaahtomuovin suljetut huokoset tekevät siitä öljynkestävän, eikä se ime nesteitä.
Pintakerros on antrasiitin värinen; alla oleva harmaa kontrastiväri näyttää, jos työkaluja puuttuu.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Solumuovisisäke |
|---|---|
| Laatikon täyttöaste g | 8×20 |
| Kovavaahdon ominaisuus LD45, paksuus | 30 mm |
| Leveys G:ssä | 8 |
| Syvyys | 500 mm |
| Leveys G:ssä | 8 |
| Syvyys g:ssä | 20 |
| Syvyys | 500 mm |
| Leveys | 200 mm |
| Korkeus | 75 mm |
| Työkalujen lukumäärä | 7 |
| Laatikon täyttöaste g | 8×20 |
| Kovavaahdon ominaisuus LD45, paksuus | 30 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G9529227 |
|---|---|
| EAN | 4067263723196 |