Kuusiokoloavain, T-kahvalla ja pallopäällä 4 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Ergonomisesti muotoiltu T-kahva, jossa pitävä Haptoprene-pinta ja iskunkestävä muoviydin. Terä kromivanadiiniterästä. Kromattu pinta, mustat kärjet. Pitkällä puolella pallopää. Koko 4–10 sivuväännöllä.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Ruuvitaltta |
|---|---|
| Vetoprofiili | Kuusio-ruuvitaltta |
| Materiaali | kromivanadiiniterästä |
| Kahvan materiaali | Haptoprene |
| Pallomainen pää | kyllä |
| Kuusikulmainen | 4 mm |
| Kokonaispituus | 187 mm |
| Terän pituus | 125 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G6277124 |
|---|---|
| EAN | 4067263013211 |