Kulmaruuvimeisseli Torx®- ja kuusiokolokärjille 22 22
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Tavalliset työkalusarjat kaksivärisissä PE-solumuovisisäkkeissä. Solumuovin suljetut huokoset tekevät siitä öljynkestävän eikä se ime nesteitä.
Pintakerros on antrasiitin värinen, ja alla oleva harmaa kontrastiväri näyttää, jos työkalu puuttuu.
Toimitussisältö taulukkosovellus
Solumuovisisäke, tyhjä, nro 952001 koko 953141: 1 kpl.
GARANT kuusiokulma- ja kulmaruuvimeisselisarja nro 627132 koko 9: 1 kpl.
GARANT Torx®-kulmaruuvimeisselisarja nro 625025 koko 13 (TX5; TX6; TX7; TX8; TX9; TX10; TX15; TX20; TX25; TX27; TX30; TX40; TX45): 1 kpl.
Rakenne
Tavanomaiset työkalusarjat kaksivärisissä PE-vaahtomuovi-inserteissä. Vaahtomuovin suljetut solut tekevät siitä öljynkestävän eikä se ime nesteitä.
Pintakerros on antrasiitin värinen, alla oleva harmaa kontrastiväri näyttää, jos työkalu puuttuu.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Solumuovisisäke |
|---|---|
| Laatikon täyttöaste g | 8×10 |
| Kovavaahdon ominaisuus LD45, paksuus | 30 mm |
| Leveys G:ssä | 8 |
| Syvyys | 250 mm |
| Sopii laatikoihin, joiden etulevyn korkeus | 75 mm; 100 mm; 125 mm; 150 mm; 200 mm; 250 mm; 300 mm |
| Leveys G:ssä | 8 |
| Syvyys g:ssä | 10 |
| Syvyys | 250 mm |
| Leveys | 200 mm |
| Paino | 0.954 kg |
| Korkeus | 75 mm |
| Työkalujen lukumäärä | 22 |
| Toteutus | ruuvinvääntimellä |
| Laatikon täyttöaste g | 8×10 |
| Kovavaahdon ominaisuus LD45, paksuus | 30 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G95314122 |
|---|---|
| EAN | 4062406156701 |