Solumuovisisäke työkalusarjoihin 952048
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Tavalliset työkalusarjat kaksivärisissä PE-solumuovisisäkkeissä. Solumuovin suljetut huokoset tekevät siitä öljynkestävän, eikä se ime itseensä nesteitä. Ylin kerros on antrasiitinharmaa, alla oleva kontrastiväri harmaa näyttää, jos työkaluja puuttuu.Sopii taulukkokäyttöön
Seuraavat tuotteet täyttävät solumuovin:
HOLEX työntömitta nonius nro 410200 koko 150: 1 kpl
HOLEX suorakulma nro 452600 koko 150×100: 1 kpl
HOLEX kovametallipiirrin nro 458800 koko HM: 1 kpl
HOLEX teräsviivain nro 461805 koko 300: 1 kpl
GARANT rullamitta nro 462201 koko 2,5: 1 kpl
WERA muovinen taittomitta nro 466200 koko 2: 1 kpl
HOLEX alumiinivesivaaka nro 467435 koko 400: 1 kpl
Malli
Yleiset työkaluvalikoimat kaksivärisissä PE-solumuovisisäkkeissä. Solumuovin suljetut huokoset tekevät siitä öljynkestävän eikä se ime itseensä nesteitä. Ylin kerros on antrasiitinharmaa, alla oleva kontrastiväri harmaa näyttää, jos työkaluja puuttuu.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Solumuovisisäke |
|---|---|
| Laatikon täyttöaste g | 8×20 |
| Leveys G:ssä | 8 |
| Syvyys | 500 mm |
| Leveys G:ssä | 6 |
| Syvyys g:ssä | 24 |
| Syvyys | 600 mm |
| Leveys | 150 mm |
| Työkalujen lukumäärä | 7 |
| Toteutus | tyhjä, työkalusarjoja varten |
| Laatikon täyttöaste g | 6×24 |
| Kovavaahdon ominaisuus LD45, paksuus | 30 mm |
| Pienin sopiva laatikon etulevyn korkeus | 100 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G952001952048 |
|---|---|
| EAN | 4062406152123 |