IMPACT-hylsy 11 11
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Tavanomaiset työkalusarjat kaksivärisessä PE-solumuovi-insertissä. Solumuovin suljetut huokoset tekevät siitä öljynkestävän eikä se ime nesteitä.
Pintakerros on antrasiitin värinen, alla oleva harmaa kontrastiväri näyttää, jos työkaluja puuttuu.
Toimitussisältö (taulukon käyttö)
Solumuovi-insertti, tyhjä, nro 952001 koko 954015: 1 kpl
HOLEX IMPACT -hylsykuusiokolo 3/8 tuumaa magneetilla nro 650135 koko 7; 8; 10; 13; 14; 15; 16; 17; 19: 1 kpl kutakin
HOLEX IMPACT -jatkovarsi 3/8 tuumaa nro 650400 koko 100: 1 kpl
HOLEX IMPACT -kardaaninivel 3/8 tuumaa nro 650600: 1 kpl
Rakenne
Yleiset työkalusarjat kaksivärisessä PE-solumuovisisäkkeessä. Solumuovin suljetut huokoset tekevät siitä öljynkestävän, eikä se ime nesteitä.
Pintakerros on antrasiitin värinen; alla oleva harmaa kontrastiväri näyttää, jos työkaluja puuttuu.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Umpisolumuovisisäke |
|---|---|
| Laatikon täyttöaste g | 8×8 |
| Kovavaahdon ominaisuus LD45, paksuus | 30 mm |
| Neliökiinnitys | 3/8 tuumaa |
| Leveys G:ssä | 8 |
| Syvyys | 200 mm |
| Rakenneversio | hylsyavaimella |
| Leveys G:ssä | 8 |
| Syvyys g:ssä | 8 |
| Syvyys | 200 mm |
| Leveys | 200 mm |
| Korkeus | 75 mm |
| Työkalujen lukumäärä | 11 |
| Laatikon täyttöaste g | 8×8 |
| Kovavaahdon ominaisuus LD45, paksuus | 30 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G95401511 |
|---|---|
| EAN | 4067263906698 |