IMPACT-ruuvaushylsy kuusikulma, 3/8 tuumaa, magneetilla 17 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Raskas rakenne käytettäväksi sähkö- tai paineilmakäyttöisten mutterinvääntimien kanssa. Poikittaisreiällä ja rengasuralla kiinnitystä varten. Sisäneliö DIN 3121:n mukainen.
Turvallisuussyistä hylsyt on ehdottomasti kiinnitettävä sopivalla lukitustapilla ja kumirenkaalla.
Materiaali
Kromimolybdeeniteräs, bruneroitu pinta.
Tekniset tiedot
| Vetoprofiili | Kuusiokantahylsyt |
|---|---|
| Soveltuu konekäyttöön | kyllä |
| Neliökiinnitys | 3/8 tuumaa |
| Tuotetyyppi | Hylsyavainkärki |
| Pituus | 30 mm |
| Neliökiinnitys | 3/8 tuumaa |
| ⌀ ulostulopuolella | 25 mm |
| Avaimenväli | 17 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G65013517 |
|---|---|
| EAN | 4045197336293 |