Hylsyavainsarja 1/4 tuumaa, 28 osaa 28
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Yleisimmät työkalusarjat kaksivärisissä PE-solumuovisisäkkeissä. Solumuovin suljetut huokoset tekevät siitä öljynkestävän eikä se ime nesteitä.
Pintakerros on antrasiitin värinen, alla oleva harmaa kontrastiväri näyttää, jos työkaluja puuttuu.
Toimitussisältö taulukon mukaisesti
Solumuovisisäke, tyhjä, nro 952001 koko 953624: 1 kpl.
GARANT räikkäväännin nro 632025 koko 1/4: 1 kpl.
GARANT jatkovarsi, nro 632429 koko 100; 150: 1 kpl kutakin.
GARANT liukukahva nro 632829 koko 146: 1 kpl.
GARANT T-kahva nro 633029 koko 116: 1 kpl.
GARANT kardaaninivel nro 633529 koko 1/4: 1 kpl.
GARANT kuusiokulmaruuvitalttasarja nro 627132 koko 9: 1 kpl.
GARANT kuusiokanta-hylsy nro 631029 koko 3,5; 4; 4,5; 5; 5,5; 6; 7; 8; 9; 10; 11; 12; 13: 1 kpl kutakin.
Rakenne
Yleiset työkalusarjat kaksivärisissä PE-solumuovisisäkkeissä. Solumuovin suljetut huokoset tekevät siitä öljynkestävän eikä se ime nesteitä.
Pintakerros on antrasiitin värinen; alla oleva harmaa kontrastiväri näyttää, jos työkalu puuttuu.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Solumuovisisäke |
|---|---|
| Laatikon täyttöaste g | 6×16 |
| Kovavaahdon ominaisuus LD45, paksuus | 30 mm |
| Neliökiinnitys | 1/4 tuumaa |
| Leveys G:ssä | 6 |
| Syvyys | 400 mm |
| Sopii laatikoihin, joiden etulevyn korkeus | 75 mm; 100 mm; 125 mm; 150 mm; 200 mm; 250 mm; 300 mm |
| Leveys G:ssä | 6 |
| Syvyys g:ssä | 16 |
| Syvyys | 400 mm |
| Leveys | 150 mm |
| Paino | 1.025 kg |
| Korkeus | 75 mm |
| Työkalujen lukumäärä | 28 |
| Toteutus | hylsyavaimella |
| Laatikon täyttöaste g | 6×16 |
| Kovavaahdon ominaisuus LD45, paksuus | 30 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G95362428 |
|---|---|
| EAN | 4062406155629 |