Talvitakki pilottimalli musta
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
Pilottimallinen talvitakki, jossa lämmin tekoturkis sisävuorina ja kauluksessa.
Vettä hylkivä päällismateriaali. Miellyttävät viimeistelyt neulottujen resorien ansiosta hihansuissa ja takin helmassa.
- Sivutaskut.
- Rintataskut vetoketjulla.
- Hihatasku vetoketjulla.
- Sisätasku vetoketjulla.
- Sertifioitu DIN EN 342:n mukaisesti.
Huomautus
Toimitetaan pyynnöstä useissa väreissä.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Kylmältä suojaava pilottitakki |
|---|---|
| Kankaan koostumus | 60 % puuvillaa; 40 % polyamidia |
| Pesu | 40 °C kirjopesu |
| Materiaalipaino / kudostiheys | 240 g/m2 |
| Väri | musta |
| Normi | EN 342 |
| Valkaisu | ei saa valkaista |
| Kuivaus | ei saa rumpukuivata |
| Aisaparit | ei kuuma, enintään 110 °C |
| Kemiallinen puhdistus | hellävarainen pesu perkloreteenillä |
| Unisex-koko | S |
| Erikoispalvelu | Tekstiilin esikäsittely |
| Sukupuoli | Unisex |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 091877 |
|---|---|
| EAN | 4030913334448 |