Työhousut Highline liuskekivenharmaa / musta
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Kuvaus
- Kaksi upotettua etutaskua.
- Joustovyötärö.
- Vetoketju haarassa.
- Kaksinkertaiset mittataskut.
- Läpällinen reisitasku tarrakiinnityksellä.
- Matkapuhelintasku.
- Kaksi päälle ommeltua polvitaskua värillisillä aplikaatioilla.
Rakenne
Raikas ja moderni kolmivärinen Highline-mallisto korkealaatuisesta kangaslaadusta, joka ei kutita eikä kutistu. Kontrastiväri erittäin kulutuskestävästä canvas-kankaasta. Kestävä kolmoistikkauksen ansiosta kaikissa kuormitetuissa kohdissa. Monia käytännöllisiä yksityiskohtia, kuten puhelin- ja mittataskut sekä säädettävä vyötärönympärys.
Housut.
Huomautus
Vyötäröhousut värikombinaatiossa ruisinsininen / mariininsininen numerolla 091321.
Katso kokotaulukosta tai teknisistä tiedoista maassasi sopivat koot.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Työhousut |
|---|---|
| Kankaan koostumus | 35 % puuvillaa; 65 % polyesteriä |
| Pesu | 60 °C kirjopesu |
| Materiaalipaino / kudostiheys | 285 g/m2 |
| Väri | liuskekivenharmaa / musta |
| Vaatteet, standardi | UV-standardi 801; Oeko-Tex -standardi 100 |
| Valkaisu | ei saa valkaista |
| Kuivaus | rumpukuivaus hellävaraisesti (matala lämpötila) |
| Aisaparit | kuuma, enintään 200 °C |
| Kemiallinen puhdistus | Perkloorieteenipesu |
| Materiaali | puuvilla, polyesteri |
| Sarja | Highline |
| Erikoispalvelu | Tekstiilikäsittely |
| Sukupuoli | Herra |
| Koko fr | 53 |
| Sivutaskut | kiinnitetty |
| Sivutaskujen lukumäärä | 2 |
| Vakiokoko de | 57 |
| Lahkeensuu | suora, avoin |
| Polvitaskujen määrä | 2 |
| Matkapuhelintasku | kyllä |
| Jalkatasku kannella ja tarrakiinnityksellä | kyllä |
| Housujen kiinnitin | Vetoketju |
| Jalataskujen määrä | 2 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 091322 |
|---|---|
| EAN | 4030913888309 |