Käsikäyttöinen pyörösaha
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
KäsipyörösahaRakenneUpotuspyörösaha tehokkaalla 1400 W:n moottorilla.
- Säädettävä kierrosluku ja Constant-Electronic leikkaamiseen eri materiaaleissa, kuten puussa, levymateriaaleissa, alumiinissa ja akryylilasissa.
- Mukava työskentely, erityisesti sisätiloissa, erittäin tehokkaan pölynpoiston ja äänivaimennetun sahanterän ansiosta.
- Puhtaat ja tarkat leikkaukset korkealaatuisten konekomponenttien, tarkkuussahanterien, sopivan ohjainkiskojärjestelmän sekä leikkuukulman ja leikkuusyvyyden tarkan säädön ansiosta.
Toimitussisältö
Sisältää pyörösahanterän (Top Precision Best for Wood ⌀ 165 mm), L-Boxx 374N, 1/1 L-Boxx-laiteinsertti.
Malli
Tehokkaat pyörösahat, joissa on
- Karalukitus.
- Constant Electronic.
- Pölynpoisto.
- Pehmokäynnistys.
- Yhteensopiva ohjainkiskon kanssa (FSN 1600).
Huomautus
Pyörösahanterät löytyvät kohdasta 583920.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Saha |
|---|---|
| Pakkaus | Järjestelmälaukku (L-Boxx) |
| Paino | 4.7 kg |
| Valmistajan merkintä | GKT 55 GCE |
| Enimmäiskierrosluku: | 6250 min-1 |
| Energiansyöttö | Verkkokäyttöinen |
| Tehonkulutus | 1400 W |
| Sahanterän ⌀ | 165 mm |
| Suurin sahaussyvyys 90° | 57 mm |
| Sahanterän reiän ⌀ | 20 mm |
| Maksimitärinät standardin mukaan | < 2,5 m/s2 |
| Toteutus | Upotussaha |
| Pakkaus | Järjestelmälaukku (L-Boxx) |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 078181 |
|---|---|
| EAN | 3165140607759 |