Johdoton käsipyörösaha
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Huomautus
Pyörösahanterät löytyvät kohdasta 583920.
Sopivia vara-akkuja ja latureita on saatavana nro 073851 ja nro 073866.
Malli
Akkukäyttöinen metallipyörösaha nopeisiin ja tarkkoihin leikkauksiin, käytännössä kipinätön.
- Integroitu, tukeva lastunkeräyslaatikko parantaa työturvallisuutta ja pitää pinnat puhtaina.
- Tarkat leikkaukset leikkauslinjaosoittimen, ikkunan ja integroidun LED-valon ansiosta.
- Asennettava rinnakkaisohjain täydellisesti ohjattuihin pituussuuntaisiin leikkauksiin.
Toimitussisältö
Sisältää 2 × 18 V 5 Ah akun, laturin, rinnakkaisohjaimen ja L-BOXXin.
Huomautus
Pyörösahanterät löytyvät kohdasta 583920.
Sopivat varakut akut ja laturit saatavilla alkaen nro 073851 ja nro 073866.
Tekniset tiedot
| Pakkaus | Järjestelmälaukku (L-Boxx) |
|---|---|
| Valmistajan merkintä | GKM 18V-50 |
| Enimmäiskierrosluku: | 4250 min-1 |
| Energiansyöttö | Verkkokäyttöinen |
| Sahanterän ⌀ | 136 mm |
| Suurin sahaussyvyys 90° | 50 mm |
| Sahanterän reiän ⌀ | 20 mm |
| Sopiva akkumerkki/akkutyyppi/jännite | Bosch 18 V; Bosch 18 V; Bosch 18 V |
| Akkukapasiteetti | 5 Ah |
| Pakkaus | Järjestelmälaukku (L-Boxx) |
| Akun jännite | 18 V |
| Akkutyyppi | Litiumioni |
| Mukana olevien akkujen lukumäärä | 2 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 078183 |
|---|---|
| EAN | 4059952548371 |