Akkukäyttöinen käsiohjattava reunajyrsin AKFH18-5 Akfh18-5
Tuote ei ole enää valikoimassa. Katso korvaavat vaihtoehdot alta.
Tuotekuvaus
Akkukäyttöinen reunajyrsin, käsikäyttöinenRakenneAkkukäyttöiset reunajyrsimet enintään 5 mm.
Toimitussisältö
1 kone sis. 45° jyrsintäpää (ilman ohjainrullaa, ilman kääntöteriä), 3 kiinnitysruuvia, 1 kuparitahna, 1 kuusiokoloavain 4 mm, 1 Torx-ruuvitaltta TX 15, 1 muovinen työkalulaukku.
Rakenne
Viisteiden ja säteiden tekemiseen levymateriaaleihin, pelteihin ja säiliöihin, sisä- ja ulkoreunoihin sekä muotokulkuun sekä reikien pyöristämiseen.
Tehokas akkukäyttöinen reunajyrsin seuraavia pinnoituksia varten tehtävään optimaaliseen esikäsittelyyn joustavaan työskentelyyn verstaalla ja rakennustyömaalla.
Huomautus
Tarvittavat lisävarusteet löytyvät eShopistamme alkaen nro 078136 − 078138.
Sopivat akkukäyttöiset aloitussarjat löytyvät numerolla 073832, koko 9260431501.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Purseenpoisto- ja viisteytyskone |
|---|---|
| Pakkaus | Kuljetuslaukku |
| Sopiva akkumerkki/akkutyyppi/jännite | Fein tyyppi E 18 V |
| Paino | 3 kg |
| Valmistajan merkintä | AKFH 18-5 Select |
| Energiansyöttö | Akkukäyttöinen |
| Säde | 2.5 mm |
| Tyhjäkäyntikierrosluku | 2400 - 7500 min-1 |
| Levyn ⌀ | 98 mm |
| Pakkaus | Kuljetuslaukku |
| Akun jännite | 18 V |
| Akkutyyppi | Litiumioni |
| Mukana olevien akkujen lukumäärä | 15 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G078124AKFH18-5 |
|---|---|
| EAN | 4014586892665 |