Akkukäyttöinen käsiohjattu reunajyrsin AKFH18-5AS Akfh18-5as
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Tehokas akkukäyttöinen reunajyrsin pinnoitteiden optimaaliseen esivalmisteluun joustavaan työskentelyyn verstaalla ja rakennustyömaalla.
Viisteiden ja säteiden tekemiseen litteisiin materiaaleihin, levyihin ja säiliöihin, sisä- ja ulkoreunoihin sekä muotoviivojen mukaisesti, sekä reikien pyöristämiseen.
Huomautus
Tarvittavat lisävarusteet löytyvät nro 078136−078138.
Sopivat akut ja laturit löytyvät nro 073851−073866.
Rakenne
Akkukäyttöiset reunajyrsimet jopa 5 mm.
Toimitussisältö
Ei sis. akkua eikä laturia, 1 kone sis. 45° jyrsintäpää (ei sis. ohjainrullaa, ei sis. kääntöteriä), 3 kiristysruuvia, 1 kuparitahna, 1 kuusiokoloavain 4 mm, 1 Torx-ruuvitaltta TX 15, 1 muovinen työkalulaukku.
Rakenne
Tehokas akkukäyttöinen reunajyrsin pinnoitteiden optimaaliseen esivalmisteluun joustavaan työskentelyyn työpajassa ja työmaalla.
Viisteiden ja säteiden tekemiseen tasomateriaaleihin, levyihin ja säiliöihin, sisä- ja ulkoreunoihin sekä ääriviivakulkuihin sekä reikien pyöristämiseen.
Huomautus
Tarvittavat lisävarusteet löytyvät numeroista 078136–078138.
Sopivat akut ja laturit löytyvät numeroista 073851–073866.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Purseenpoisto- ja viistokone |
|---|---|
| Pakkaus | Kuljetuslaukku |
| Sopiva akkumerkki/akkutyyppi/jännite | Bosch 18 V |
| Valmistajan merkintä | AKFH 18-5 AS |
| Energiansyöttö | Verkkokäyttöinen |
| Säde | 2,5 mm |
| Tyhjäkäyntikierrosluku | 2400 - 7500 min-1 |
| Pakkaus | Kuljetuslaukku |
| Kosketuslevyn ⌀ | 98 mm |
| Maks. viistekorkeus 45° | 5 |
| Akun jännite | 18 V |
| Akkutyyppi | Litiumioni |
| Mukana olevien akkujen lukumäärä | 0 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G078123AKFH18-5AS |
|---|---|
| EAN | 4014586898209 |