MultiMaster AMM 700 Max Top Nollaversio 71293663 71293663
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
Markkinajohtava oskilloiva työkalu kolmessa eri teholuokassa (SuperCut, MultiMaster, MultiTalent) uudessa versiossa, jossa on Starlock-työkalukiinnitys (parannettu voimansiirto, joka mahdollistaa yli 35 % nopeamman työskentelytahdin).
- Lähes rajattomat käyttömahdollisuudet (sahaus, hionta, kaavinta, katkaisu, repiminen) oskilloivan liikkeen ansiosta (vähäinen pölynmuodostus).
- Portaaton elektroninen kierrosnopeudensäätö optimaaliseen työn etenemiseen.
- Paras mahdollinen laatu ja vakaus metallivaihteiston sekä kauttaaltaan käytettyjen kuula- ja neulalaakereiden ansiosta.
- Optimaalinen käsiteltävyys ergonomisen muotoilun, Softgrip-inserttien ja pienen painon ansiosta.
Sopivin MultiTool mahdollisimman nopeaan työn etenemiseen laajennus- ja remonttitöissä bimetallisilla sahanterillä puulle, metallille ja muoville. Starlock Plus -työkalukiinnityksen ansiosta käytössäsi on noin 180 FEIN-lisävarustetta teholuokissa Starlock, Starlock Plus ja StarlockMax.
Toimitussisältö
2 kpl E-Cut Standard -sahanterä curved (35 mm), 2 kpl E-Cut Standard -sahanterä curved (65 mm), 1 kpl E-Cut Precision -sahanterä (35 mm), 1 kpl E-Cut Precision -sahanterä (65 mm), 1 kpl E-Cut Long-Life -sahanterä (10 mm), 2 kpl E-Cut Long-Life -sahanterä (35 mm), 1 kpl E-Cut Long-Life -sahanterä (32 mm), 1 kpl E-Cut Long-Life -sahanterä (42 mm), 1 kpl E-Cut Carbide Pro -sahanterä (32 mm), 1 kpl segmentoitu sahanterä (Ø 85 mm), 1 kpl HM-segmenttisahanterä, 1 kpl HM-raspi (kolmionmuotoinen), 1 kpl lasta, 1 kpl leikkausveitsi, sienen muotoinen, 1 kpl monitoimiveitsi, 1 kpl rei'itetty hioma-alusta, kussakin 10 kpl rei'itettyjä hioma-arkkeja (K 60, 80, 120, 180), 1 kpl imulaite, 1 kpl muovinen työkalulaukku (L-Boxx 136). Nollaversio (ilman akkua).
Rakenne
Markkinoiden johtava värähtelevä työkalu kolmessa eri teholuokassa (SuperCut, MultiMaster, MultiTalent) uutena versiona, jossa Starlock-työkalukiinnitys (parannettu voimansiirto, yli 35 % suurempi työskentelynopeus).
- Lähes rajattomat käyttömahdollisuudet (sahaus, hionta, kaavinta, katkaisu, purku) värähtelevän liikkeen ansiosta (vähäinen pölynmuodostus).
- Portaaton elektroninen kierrosluvun säätö optimaaliseen työstöön.
- Korkein mahdollinen laatu ja vakaus metallivaihteiston sekä kauttaaltaan käytettyjen kuula- ja neulalaakereiden ansiosta.
- Optimaalinen käsiteltävyys ergonomisen muotoilun, Softgrip-insertien ja pienen painon ansiosta.
Sopivin MultiTool mahdollisimman nopeaan työn etenemiseen laajennus- ja remonttitöissä, bimetallisahanterillä puulle, metallille ja muoville. Starlock Plus -työkalukiinnityksen ansiosta käytössäsi on noin 180 FEIN-lisätarviketta teholuokissa Starlock, Starlock Plus ja StarlockMax.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Oskilloivat monitoimityökalut |
|---|---|
| Pakkaus | Kuljetuslaukku |
| Sopiva akkumerkki/akkutyyppi/jännite | Bosch 18 V |
| Valmistajan merkintä | MULTIMASTER AMM 700 MAX TOP AS 18V/- |
| Energiansyöttö | Verkkokäyttöinen |
| Epäkeskotaajuus | 10 - 19500 min-1 |
| Akun jännite | 18 V |
| Akkutyyppi | Litiumioni |
| Mukana olevien akkujen lukumäärä | 0 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G07780771293663 |
|---|---|
| EAN | 4014586895291 |