MultiMaster MM 700 Max Top, akku 71293462
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
MultiMaster MM 700 Max Top AkkuToimitussisältö
Sisältää 1× E-Cut-sahanterän 44 mm ja muovisen työkalulaukun.
Huomautus
Ilman akkua ja ilman laturia.
Rakenne
Markkinajohtava värähtelevä työkalu kolmessa eri teholuokassa (SuperCut, MultiMaster, MultiTalent) uudessa versiossa, jossa Starlock-työkalukiinnitys (parannettu voimansiirto, yli 35 % nopeampi työskentely).
- Lähes rajattomat käyttömahdollisuudet (sahaus, hionta, kaavinta, katkaisu, purkutyö) värähtelevän liikkeen ansiosta (vähäinen pölynmuodostus).
- Portaaton elektroninen kierrosluvun säätö optimaalista työskentelyä varten.
- Korkein mahdollinen laatu ja vakaus metallivaihteiston ja kauttaaltaan käytettyjen kuula- ja neulalaakereiden ansiosta.
- Optimaalinen käsiteltävyys ergonomisen muotoilun, Softgrip-inserttien ja pienen painon ansiosta.
Soveltuvin MultiTool mahdollisimman nopeaan työn etenemiseen rakentamisessa ja remontoinnissa bimetallisahanterillä puulle, metallille ja muoville. Starlock Plus -työkalukiinnityksen ansiosta käytettävissä on noin 180 FEIN-lisävarustetta teholuokissa Starlock, Starlock Plus ja StarlockMax.
Huomautus
Sopivat akut MultiVolt-akkuliitäntään löytyvät kohdasta nro 073832.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Oskilloiva monitoimityökalu |
|---|---|
| Pakkaus | Kuljetuslaukku |
| Sopiva akkumerkki/akkutyyppi/jännite | Fein tyyppi E 18 V |
| Paino | 1.1 kg |
| Valmistajan merkintä | AMM 700 Max Select |
| Energiansyöttö | Akkukäyttöinen |
| Työkalukiinnike | StarlockMax |
| Epäkeskotaajuus | 10000 - 19500 min-1 |
| Akun jännite | 18 V |
| Akkutyyppi | Litiumioni |
| Mukana olevien akkujen lukumäärä | 0 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G07780571293462 |
|---|---|
| EAN | 4014586893174 |