Johdoton kompakti epäkeskohiomakone AROS-B 150NV AROS-B Aros-b
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Hiiliharjaton johdoton epäkeskohiomakone, 5,0 mm iskunpituus joustavaan, johdottomaan työskentelyyn. Soveltuu myös kuiva- ja märkähiomiseen. Optimaalinen, ergonominen muotoilu.
- Nopea laikan vaihto Quick-Lock-järjestelmän ansiosta.
- Jopa 16 h käyttöaika teollisessa käytössä.
- Nopea akun latausaika 45 min.
- Alhainen melu- ja tärinätaso.
Toimitussisältö
2× 10,8 V / 2,5 Ah akku, laturi ja hiomalaikka 32 mm.
Huomautus
Sopivat hiomalaikat löytyvät numeroista 567803 ja 567902 ryhmässä 56.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Epäkeskohiomakone |
|---|---|
| Paino | 0.6 kg |
| Valmistajan merkintä | AROS-B 150NV |
| Energiansyöttö | Paristokäyttöinen |
| Maksimitärinät standardin mukaan | 1,9 m/s2 |
| Nopeus | 4000 - 8000 min-1 |
| Suurin halkaisija | 32 mm |
| Akkukapasiteetti | 2.5 Ah |
| Sarja | AROS |
| Akun jännite | 10.8 V |
| Melutaso | 62 dB |
| Iskunpituus | 5 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G077325AROS-B |
|---|---|
| EAN | 6416868940206 |