Epäkeskohiomakone SXE3125 Sxe3125
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Kevyt, käytännöllinen hiomakone, jossa on erinomainen ergonomia vähävärinäiseen työskentelyyn.
- Vario (V) -elektroniikka työskentelyyn materiaalille sopivilla kierrosluvuilla.
- Monireikäinen hiomalautanen tehokkaaseen pölynpoistoon.
Toimitussisältö
Monireikäinen tarrakiinnitteinen hiomalautanen, kuusiokoloavaimet, tekstiilinen pölypussi.
Huomautus
Sopiva hiomalautanen tuotenumero 567745.
Rakenne
- Softgrip-liukumaton otepinta.
- Kestävä muotovalettu alumiininen laakerikotelo.
- Tasaisen käynnin ansiosta vähävärinäinen työskentely.
- Helposti tyhjennettävä tekstiilinen pölypussi työskentelyyn ilman pölynimuria.
- Imumahdollisuus liittämällä yleispölynimuri.
Rakenne
Kevyt, kätevä hiomakone, jossa täydellinen ergonomia vähävärinäiseen työskentelyyn.
- Vario (V) -elektroniikka materiaalille sopiville kierrosluvuille.
- Monireikäinen hiomalaikka tehokasta imua varten.
Toimitussisältö
Monireikäinen tarrakiinnitteinen hiomalaikka, kuusiokoloavaimet, tekstiilinen pölypussi.
Huomautus
Sopiva hiomalaikka tuotenumero 567745.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Epäkeskohionta |
|---|---|
| Paino | 1,5 kg |
| Valmistajan merkintä | SXE 3125 |
| Energiansyöttö | Verkkokäyttöinen |
| Tehonkulutus | 310 W |
| Maksimitärinät standardin mukaan | 4,9 m/s2 |
| Tukilaikka ⌀ | 125 mm |
| Epäkeskoliike | 3,0 mm |
| Epäkeskotaajuus | 8000–24000 min-1 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G077333SXE3125 |
|---|---|
| EAN | 4007430271150 |