Hydraulinen akkukäyttöinen reikämeisti muottien kanssa M18HKP-SET M18hkp-sarja
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Milwaukee
- Tuotenumero
- G078252M18HKP-SET
- Varastotilanne
- Ei varastossa
Ladattavat tiedostot
Tuotekuvaus
Rakenne
FORCE LOGIC™ hydraulinen 60 kN:n johdoton reikälävistin lävistää reikiä jopa ⌀ 100 mm 3 mm teräkseen tai 2,5 mm ruostumattomaan teräkseen.
- Työkalussa 3/4-16 UNF -sisäkierre.
- Pikavaihtojärjestelmä työkaluttomalla kiinnityksellä mahdollistaa stanssien ja matriisien kiinnittämisen erikseen itse työkalusta.
- Yhteensopiva markkinoiden yleisimpien lisävarusteiden kanssa.
- Helppo kohdistus ristikkoviivoitetun matriisin ansiosta.
Toimitussisältö
Laturi M12-18C, kuljetuslaukku, kumpikin 1 vetoruuv i 11,1 mm (7/16-20 UNF) ja 19 mm (3/4-16 UNF), pikavaihtojärjestelmä työkaluttomalla kiinnityksellä, UNF-kierteiset stanssit ja matriisit reikäkokoihin: M16, M20, M25, M32, M40.
Huomautus
Sopivat metrisellä kierteellä varustetut reikälävistimet nro 834000 alkaen (ei koko 12.5) sekä tarvittavat kiristysruuvit 834070 löytyvät tuoteryhmästä 83.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Reikälävistin |
|---|---|
| Suurin halkaisija | 100 mm |
| Maks. lävistysyvyys teräkseen | 3 mm |
| Suurin lävistysyvyys ruostumattomaan teräkseen | 2,5 mm |
| Leimausvoima | 60 kN |
| Sopiva akkumerkki/akkutyyppi/jännite | Milwaukee tyyppi B 18 V |
| Akkukapasiteetti | 2 Ah |
| Paino | 2,3 kg |
| Valmistajan merkintä | M18HKP-201CA |
| Energiansyöttö | Paristokäyttöinen |
| Pakkaus | Kuljetuslaukku |
| Akun jännite | 18 V |
| Akkutyyppi | Litiumioni |
| Mukana olevien akkujen lukumäärä | 1 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G078252M18HKP-SET |
|---|---|
| EAN | 4002395138920 |