Lastu-/nesteimuri Eco-oil13
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
Korkealaatuinen, erittäin kestävä teollisuusimuri Nilfisk CFM 'Grey Line'.
Huomautus
Sopivat lisävarusteet löytyvät kohdasta 078551–078552.
Malli
Lastu- ja nesteimuri. Hiljaisella ja tehokkaalla 1,3 kW turbiinilla. Imuaukon halkaisija 50 mm. Öljynkestävät pyörät lukittavilla jarruilla ja öljynkestävät tiivisteet. Metallilastut erotetaan nesteistä mukana toimitettavan lastukorin avulla. Tämä mahdollistaa jäähdytysvoiteluaineen uudelleenkäytön ja lisää myös metallilastujen kierrätystä.
Toimitussisältö
Sisältää lastukorin (30 l), jalustan, tyhjennysletkun.
Ilman lisävarusteita.
Rakenne
Korkealaatuinen, erittäin kestävä Nilfisk CFM 'Grey Line' -teollisuusimuri.
Huomautus
Sopivat tarvikkeet löytyvät kohdasta 078551–078552.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Märkä- ja kuivaimuri |
|---|---|
| Leveys | 670 mm |
| Pituus | 1050 mm |
| Paino | 120 kg |
| Valmistajan merkintä | ECO-OIL13 |
| Energiansyöttö | Verkkovirtakäyttöinen |
| Tehonkulutus | 1300 W |
| Korkeus | 1500 mm |
| Ilmatilavuusvirta | 46 l/s |
| Melutaso | 76 dB(A) |
| Säiliön tilavuus | 180 l |
| Tyhjiö | 320 mbar |
| Turbiinien lukumäärä | 1 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G078559ECO-OIL13 |
|---|---|
| EAN | 5711141019312 |