Lastu-/nesteimuri
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Toteutus
Korkealaatuinen, erittäin kestävä Nilfisk CFM -teollisuusimuri ”Grey Line”.
Huomautus
Sopivat tarvikkeet löytyvät kohdista 078551–078552.
Toteutus
Tehokas nesteimuri, jossa on korkealaatuinen öljynkestävä puhdistussarja. Varustettu ilmanvaihtoventtiilillä lian säiliön luotettavaa ja helppoa tyhjennystä varten. Lastukori ja tyhjennyssarja ovat jo integroituna. Soveltuu moniin erilaisiin puhdistustehtäviin metalliteollisuudessa.
Toimitussisältö
Sis. lastukorin, integroidun tyhjennyssarjan, sis. öljynkestävän puhdistussarjan.
Rakenne
Korkealaatuinen, erittäin kestävä Nilfisk CFM 'Grey Line' -teollisuusimuri.
Huomautus
Sopivat tarvikkeet löytyvät kohdasta 078551–078552.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Märkä- ja kuivaimuri |
|---|---|
| Leveys | 880 mm |
| Pituus | 580 mm |
| Paino | 60 kg |
| Valmistajan merkintä | VHO 200 |
| Energiansyöttö | Verkkovirtakäyttöinen |
| Tehonkulutus | 2400 W |
| Korkeus | 1230 mm |
| Ilmatilavuusvirta | 55 l/s |
| Melutaso | 70 dB(A) |
| Säiliön tilavuus | 75 l |
| Tyhjiö | 230 mbar |
| Turbiinien lukumäärä | 1 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 078559 |
|---|---|
| EAN | 5711145490681 |