Johdoton märkä-/kuivaimuri
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Akkukäyttöinen pölynimuri liikkuvaan imurointiin. Helppo kuljettaa ja mukava käsitellä kantohihnojen ansiosta, joista pölynimuri voidaan ripustaa.
Toimitussisältö
Ilman akkua ja ilman laturia.
Huomautus
Sopivat vara-akut ja laturit löytyvät numeron 073851–073866 kohdalta. Sopiva automaattikäynnistysjärjestelmä löytyy numeron 070237 kohdalta ja seuraavilta sivuilta.
Toimitussisältö
- 1 kpl lattiasuutin, Bosch-numero: 2608000707
- 1 kpl rakosuulake, 250 mm, Bosch-numero: 2608000661
- 1 kpl olkahihna, Bosch-numero: 2608000706
- Pyöräsarja, 4 osaa, Bosch-numero: 2608000705
- 1 kpl sähkötyökalusovitin, Bosch-numero: 2608000708
- 1 kpl haaraputki, Bosch-numero: 2608000659
- 1 kpl litteä laskossuodatin, Bosch-numero: 2608000663
- 3-os. imuriputkisarja, Bosch-numero: 2608000660
- 1 kpl letku, 1,6 m, Bosch-numero: 2608000658
Rakenne
Akkukäyttöinen imuri liikkuvaan imurointiin. Helppo kuljettaa ja kätevä käyttää kantohihnojen ansiosta, joihin imuri voidaan ripustaa.
Toimitussisältö
Ilman akkua ja ilman laturia.
Huomautus
Sopivat vara-akut ja laturit löytyvät numeron 073851–073866 kohdalta. Sopiva automaattikäynnistysjärjestelmä löytyy numeron 070237 kohdalta ja seuraavilta sivuilta.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Märkä- ja kuivaimuri |
|---|---|
| Sopiva akkumerkki/akkutyyppi/jännite | Bosch 18 V |
| Valmistajan merkintä | GAS 1810L |
| Energiansyöttö | Akkukäyttöinen |
| Ilmatilavuusvirta | 1440 l/min |
| Säiliön tilavuus | 7.5 l |
| Virtaus | 1440 l/min |
| Imuletkun pituus | 1.6 m |
| Paino ilman akkua | 6 kg |
| Akun jännite | 18 V |
| Akkutyyppi | Litiumioni |
| Mukana olevien akkujen lukumäärä | 0 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 070231 |
|---|---|
| EAN | 3165140995405 |