Autostart-järjestelmä, langaton
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Suoritus
Autostart-järjestelmää voidaan käyttää kaikissa akku-/paristokäyttöisissä laitteissa, joissa on imu-/pölynpoistotoiminto. Automaattinen langaton päälle/pois-toiminto kytkee pölynimurin automaattisesti päälle/pois (tärinäanturi) tai kaukosäätimen painikkeella (manuaalisesti), joka on akkulaturissa. Tämä säästää arvokasta aikaa. Helppo asennus laitteisiin joustavien kumihihnojen ansiosta.
Järjestelmän tilan hyvä luettavuus kirkkaiden ja värillisten LED-merkkivalojen ansiosta.
Toimitussisältö
1x GCT 30-42, 3x joustavaa kumihihnaa
Rakenne
Autostart-järjestelmää voidaan käyttää kaikissa akkukäyttöisissä laitteissa, joissa on imutoiminto. Automaattinen langaton päälle/pois-toiminto kytkee imurin automaattisesti päälle/pois (tärinäanturi) tai laturissa olevan kaukosäätimen painikkeen kautta (manuaalisesti). Tämä säästää arvokasta aikaa. Helppo asennus laitteisiin joustavien kumihihnojen ansiosta.
Järjestelmän tila on helposti luettavissa kirkkaiden ja värillisten LED-merkkivalojen ansiosta.
Tekniset tiedot
| Korkeus | 42 mm |
|---|---|
| Pituus | 43 mm |
| Kytkintyppi | manuaalinen; tärinän tunnistus; manuaalinen; tärinän tunnistus; manuaalinen; tärinän tunnistus |
| Tilannäyttö | LED |
| IP-suojausluokka | IP 54 |
| Akkutyyppi | nappiparisto |
| Akkutyyppimerkintä | nappiparisto |
| Leveys | 18 mm |
| Paino | 0,3 kg |
| Energiansyöttö | paristokäyttöinen |
| Pakkaus | pahvilaatikko |
| Mukana olevien akkujen lukumäärä | 1 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 070237 |
|---|---|
| EAN | 4053423240023 |