Kuivaimuri VHS120CB Vhs120cb
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Korkealaatuinen, erittäin kestävä Nilfisk CFM -teollisuusimuri ”Grey Line”.
Huomautus
Sopivat lisävarusteet löytyvät kohdasta 078551-078552.
Toiminta
IP44: Suojaus roiskevettä vastaan kaikista suunnista sekä suojaus vieraiden esineiden tunkeutumista vastaan, kun ⌀ > 1 mm, mutta työkalut ja johdot on pidettävä etäällä.
Rakenne
Korkealaatuinen, erittäin kestävä Nilfisk CFM -teollisuusimuri "Grey Line".
Huomautus
Sopivat lisävarusteet löytyvät kohdasta 078551-078552.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Märkä- ja kuivaimuri |
|---|---|
| Energiansyöttö | Verkkokäyttöinen |
| Suodattimen tyyppi | Polyesterisuodatin |
| Virtakytkin | kyllä |
| Leveys | 570 mm |
| Pituus | 560 mm |
| Paino | 38 kg |
| Tehonkulutus | 2000 W |
| Korkeus | 1015 mm |
| Verkkojännite | 230 V |
| Suodattimen puhdistus | Manuaalinen suodattimen ravistin |
| Melutaso | 74 dB(A) |
| Säiliön tilavuus | 37 l |
| Pölyluokka – pölynimuri | M; M; M |
| Nimellinen liitäntäkoko | 50 mm |
| Suodatinjärjestelmä | Tähtisuodatin |
| Verkkotaajuus | 50 Hz |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G078558VHS120CB |
|---|---|
| EAN | 5711145403940 |