Sisäpuolinen tarkkuusmittalaite pohjareikiin SS
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Kaksipistemittari, perustuu Schwenk-rakenteeseen. Schwenk pohjareikä SS. Pohjareikien ja keskitysulokkeiden mittaukseen. Liukumitta ja liikkuva, kovametallijuotettu mittakärki.
Toimitussisältö
Sisäpuolinen tarkkuusmittalaite ilman mittakelloa ja asetusrenkaita.
Erikoistarvikkeet
Tarkkuusmittakello nro 434674, induktiivinen tarkkuusmittakello nro 434671, vasenkätinen mittakello nro 434807 koko 10, digitaalinen mittakello nro 434322, asetusrenkaat nro 484030.
Huomautus
Kun käytetään tarkkuusmittakelloa, tarvitaan lisäksi jatke nro 434920 koko 10 tai mittakärki nro 434900 koko 16.
Tekniset tiedot
| Kalibrointi | C4 |
|---|---|
| Tuotetyyppi | 2-pisteen sisäinen tarkkuusmittakello |
| Pakkaus | Tukeva kotelo |
| Mittausalue | 20–50 mm |
| Mittaussyvyys | 77 mm |
| Keskiölaatan leveys | 18 mm |
| Työntömittojen lukumäärä | 3 |
| Etäisyys reiän pohjasta h | 1,5 mm |
| Työntömitan mittausalue | 20–30; 30–40; 40–50 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 435120 |
|---|---|
| EAN | 2050001037817 |