Digitaalinen peruslaite kierteen raja-arvotulkkia varten WMCD MultiCheck Digital
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Suoritus
MultiCheck Digital -peruslaite vaihdettavilla tulkkilisäkappaleilla, mittaholkilla ja suojaholkilla tulkin oikeellisuuden tarkistamiseen ja kierteiden syvyyden mittaamiseen. Mittaussyvyys enintään 4 × D, korkeus 80 mm.
Etu
Eri kierteiden mittojen tarkistus samalla peruslaitteella. Kierrettulkin oikeellisuuden ja kierresyvyyden tarkistus samassa työvaiheessa. Aikasäästö tarkistussyklissä jopa 50 %. Kuluneiden tulkkien helppo vaihto.
Toimitussisältö
WMCD MultiCheck Digital -peruslaite sis. CR2032-paristo.
Sopii taulukkokäyttöön
Kierrekoko: M2; M3; M4; M5; M6; M8; M10
Rakenne
MultiCheck Digital -peruslaite vaihdettavilla tulkkipanoksilla, mittaholkilla ja suojaholkilla tulkin oikeellisuuden tarkastamiseen sekä kierteiden syvyyksien mittaamiseen. Mittaussyvyys jopa 4 × D, korkeus 80 mm.
Etu
Eri kierremittojen tarkastus samalla peruslaitteella. Kierretulkin oikeellisuuden ja kierteensyvyyden tarkastus samassa työvaiheessa. Ajansäästö tarkastussyklissä jopa 50 %. Kuluneiden tulkkien helppo vaihto.
Toimitussisältö
WMCD MultiCheck Digital -peruslaite, sis. CR2032-paristo.
Tekniset tiedot
| Kalibrointi | Hinta pyynnöstä |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Reiän tarkastustulppa |
| Testauspöytäkirja | Valmistajan testauspöytäkirja |
| Kalibrointi | Hinta pyynnöstä |
| Lukema | 0.01 mm |
| Pituus (koottuna) | 233 mm |
| Testauspöytäkirja | Valmistajan testauspöytäkirja |
| Halkaisija | 28 mm |
| Nimellisjännite | 3 V |
| Akkutyyppi | Nappiparisto |
| Uudelleenladattava | ei |
| Kansainvälinen malli | CR2032 |
| Sarja | Multi-Check-kierretulkki |
| Pituus | 181 mm |
| Paino | 250 g |
| Energiansyöttö | Paristokäyttöinen |
| Mukana olevien akkujen lukumäärä | 1 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 486511 |
|---|---|
| EAN | 4046122634446 |