Rakotulkkisarja I seinätelineessä
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
15-osainen valikoima metallisessa seinätelineessä. Rakotulkkinauhat muovirasiassa.
Toimitussisältö
Sisältää kiinnitystarvikkeet ja lehtimittatelineen nro 478510.
Sisältö
kumpikin 1 rakotulkkinauharulla nro 478502: 0,3–1 (0,05:n välein)
Sisältö (taulukon käyttö)
kumpikin 1 rakotulkkinauharulla nro 478502: 0,3–1 (0,05:n välein)
Rakenne
15-osainen sarja metallisessa seinätelineessä. Rakotulkit muovirasiassa.
Toimitussisältö
Sis. kiinnitysmateriaalin ja teräsulkimitan pidikkeen nro 478510.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Rakotulkkinauha |
|---|---|
| Normi | Pajastandardi |
| Normi | Konepajanormi |
| Syvyys | 220 mm |
| Pituus | 330 mm |
| Korkeus | 210 mm |
| Toleranssi | T3 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 478440 |
|---|---|
| EAN | 4045197718396 |