Irtomittatappi kovametallia Toleranssiluokka 1
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
Pidin-mittatappi kovametallia. Karkaistu ja hiottu pinta. Alkaen ⌀ 5,01 mm mittamerkitty.
Etu
- Kaksinkertaisesti kovempi kuin mittateräs.
- Korroosionkestävä
Huomautus
Tilattaessa ilmoita myös haluttu halkaisija, esim. nro 483916 koko 3 4,35.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Mittatappi |
|---|---|
| Normi | DIN 2269 |
| Kalibrointi | L5 |
| Nousu | 0.01 mm |
| Kalibrointi | L5 |
| Nimellismitta | 1 - 2.99 mm |
| Mittaustapin pituus | 70 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 483916 |
|---|---|
| EAN | 2050001940964 |