Vastekulma, karkaistu ruostumaton, tarkkuus 00
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Maksimaalinen tarkkuus. Pitkän varren kaksi kiilanmuotoista, suoraa reunaa.
Kokonaan karkaistu ja jännityksetön. Hiotut ja laput korkeareunat, tasopinnat hiottu.
Jäykkä vastevarsi.
Käyttötiedot
Tarkastustöihin valoraomenetelmää käytettäessä.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Tarkkuuskulma |
|---|---|
| Normi | DIN 875/00 |
| Kaikki osat | Karkaistu |
| Materiaali | INOX |
| Pakkaus | Tukeva kotelo |
| Kalibrointi | F1 |
| Kohtisuoruus | 0.004 mm |
| Kohtisuoruus | 0.004 mm |
| Varren pituus | 150 mm |
| Kalibrointi | F1 |
| Varren pituus | 150 mm |
| Lyhyt leukapituus | 100 mm |
| Varren poikkileikkaus, pitkä varsi | 22×4 mm |
| Jalan poikkileikkaus, lyhyt jalka | 22×12 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 450020 |
|---|---|
| EAN | 4045197444004 |