Kärkipysäytinkulma
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Teräsrakenne. Tarkkuushiotuilla korkeilla reunoilla ja hyvin työstetyillä tasopinnoilla.
Kulmatoleranssit DIN 875/2:n mukaan.
Käyttötiedot
Tarkkaan viivoitukseen ja 45°:n tarkastukseen.
Tekniset tiedot
| Normi | Pajastandardi |
|---|---|
| Materiaali | INOX |
| Pakkaus | Tukeva kotelo |
| Kalibrointi | F5 |
| Kohtisuoruus | DIN 875/2:n mukaisesti |
| Sankapoikkileikkaus | 20×5 mm |
| Kohtisuoruus | DIN 875/2:n mukaisesti |
| Varren pituus | 150 mm |
| Kalibrointi | F5 |
| Varren pituus | 150 mm |
| Lyhyt leukapituus | 100 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 455700 |
|---|---|
| EAN | 4045197206060 |