Ruostumaton vastekulma, tarkkuus 0
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Tarkkuus
DIN 875 / 0 − kulmatoleranssi esim. koolle 100×70 = 0,007 mm.
Malli
Ruostumattomasta teräksestä valmistettu tarkkuuskulma, kauttaaltaan karkaistu ja jännityksistä vapaa. Reunat hiottu ja erittäin tarkasti säädetty, tasopinnat hiottu.
Käyttötiedot
Tarkastukseen ja tarkkuustöihin.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Vastekulma |
|---|---|
| Normi | DIN 875 |
| Kaikki osat | Karkaistu |
| Materiaali | INOX |
| Pakkaus | Tukeva laatikko |
| Kalibrointi | F1 |
| Kohtisuoruus | 0.009 mm |
| Sankapoikkileikkaus | 30×6 mm |
| Kohtisuoruus | 0.008 mm |
| Varren pituus | 150×100 mm |
| Kalibrointi | F1 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 451020 |
|---|---|
| EAN | 4045197443861 |