Sinkitty konekulma
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Teräsrakenne. Sinkitty pinta. Tasohiotut korkeat reunat ja tasopinnat.
Käyttötiedot
Yksinkertaisiin kohdistus- ja piirtotöihin hienomekaniikassa, peltisepäntyössä ym.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Verstaskulma |
|---|---|
| Pinta | sinkityt |
| Sankapoikkileikkaus | 20×5 mm |
| Varren pituus | 150 mm |
| Varren pituus | 150 mm |
| Lyhyt leukapituus | 100 mm |
| Pinta | sinkityt |
| Materiaali | teräs |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 456200 |
|---|---|
| EAN | 4045197206183 |