Keskityskulma
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Tarkkuusteräsversio, kiskossa mm-asteikko. Tarkkuushiotut toiminnalliset pinnat, tarkkuuskoneistetut sivupinnat.
Käyttötiedot
Keskipisteen piirtämiseen pyöreisiin levyihin ja akseleihin. Keskitys tehdään ristiin 2–3 kertaa.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Keskituskulma |
|---|---|
| Normi | Pajanormi |
| Materiaali | INOX |
| Kalibrointi | F5 |
| Varren pituus | 150 mm |
| Kalibrointi | F5 |
| Virheraja | 0.3 min |
| Kiskon asteikkojako | 200 mm |
| Suurimmalle akseli-⌀:lle | 220 mm |
| Kiskon poikkileikkaus | 15×4,0 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 455000 |
|---|---|
| EAN | 4045197205995 |