Anodisesta alumiinista valmistettu vastekulma, tarkkuus 1
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Kulma valmistettu karkaistusta alumiinista (HRC 63). Korroosionkestävä. Antimagneettinen: naarmuuntumaton, musta-anodisoitu heijastamaton pinta. Hienoviimeistellyt tarkastuspinnat. Helppolukuinen laserkaiverrettu asteikko.
Tekniset tiedot
| Tarkkuus | 1 |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Vastinkulma |
| Normi | Pajastandardi |
| Kaikki osat | Karkaistu |
| Materiaali | alumiini |
| Kalibrointi | F1 |
| Kohtisuoruus | 0,018 mm |
| Testauspinnat | jyrsitty |
| Sankapoikkileikkaus | 30×7 mm |
| Kohtisuoruus | 0,02 mm |
| Varren pituus | 200×130 mm |
| Kalibrointi | F1 |
| Varren pituus | 200 mm |
| Lyhyt leukapituus | 130 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 451060 |
|---|---|
| EAN | 4067263125969 |