Lattakulma ruostumaton, tarkkuus 0
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Tarkkuus
DIN 875 / 0 − kulmatoleranssi esim. koolle 100×70 = 0,007 mm.
Rakenne
Ruostumattomasta teräksestä valmistettu tarkkuuskulma, kokonaan karkaistu ja jännityksetön. Pystysivut hiottu ja erittäin tarkasti oikaistu, tasopinnat hiottu.
Käyttötiedot
Tarkastukseen ja tarkkuustöihin.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Tasakulma |
|---|---|
| Normi | DIN 875 |
| Kaikki osat | Karkaistu |
| Materiaali | INOX |
| Pakkaus | Tukeva laatikko |
| Kalibrointi | F1 |
| Kohtisuoruus | 0.009 mm |
| Sankapoikkileikkaus | 20×5 mm |
| Kohtisuoruus | 0.007 mm |
| Kalibrointi | F1 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 451010 |
|---|---|
| EAN | 4045197444073 |