Litteäkulma anodisoitua alumiinia, tarkkuus 1
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Kulma valmistettu karkaistusta alumiinista (HRC 63). Korroosionkestävä. Antimagneettinen: naarmuuntumaton, mustaksi anodisoitu häikäisemätön pinta. Hienokoneistetut mittapinnat. Helppolukuinen laserkaiverrettu asteikko.
Tekniset tiedot
| Tarkkuus | 1 |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Tasasivukulma |
| Normi | Verstasnormi |
| Kaikki osat | Karkaistu |
| Materiaali | alumiini |
| Kalibrointi | F1 |
| Kohtisuoruus | 0.015 mm |
| Testauspinnat | jyrsitty |
| Sankapoikkileikkaus | 50×10 mm |
| Kohtisuoruus | 0.035 mm |
| Varren pituus | 500×330 mm |
| Kalibrointi | F1 |
| Varren pituus | 500 mm |
| Lyhyt leukapituus | 330 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 451050 |
|---|---|
| EAN | 4067263125921 |