Verstaslattakulma, sinkitty
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
Teräsmalli. Sinkitty pinta.
Tasohiotut reunat ja sivupinnat.
Käyttötiedot
Yksinkertaisiin kohdistus- ja merkintätöihin hienomekaniikassa, peltitöissä ym.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Konepajakulma |
|---|---|
| Sankapoikkileikkaus | 20×5 mm |
| Varren pituus | 200 mm |
| Pinta | sinkitty |
| Varren pituus | 200 mm |
| Lyhyt leukapituus | 130 mm |
| Materiaali | teräs |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 456000 |
|---|---|
| EAN | 4045197206114 |