Terävä tasakulma
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Teräsrakenne. Tarkkuushiotut reunat ja hyvin työstetyt tasopinnat.
Kulmatoleranssit standardin DIN 875/2 mukaisesti.
Käyttötiedot
Tarkkaan merkitsemiseen ja 45°:n tarkistukseen.
Tekniset tiedot
| Normi | pajastandardi |
|---|---|
| Materiaali | INOX |
| Pakkaus | kotelo |
| Kalibrointi | F5 |
| Kohtisuoruus | DIN 875/2:n mukainen |
| Sankapoikkileikkaus | 20×5 mm |
| Kohtisuoruus | DIN 875/2:n mukainen |
| Varren pituus | 120 mm |
| Kalibrointi | F5 |
| Varren pituus | 120 mm |
| Lyhyt leukapituus | 80 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 455600 |
|---|---|
| EAN | 4045197206039 |