Vastinkulma, karkaistu ruostumaton, tarkkuus 00
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Maksimaalisella tarkkuudella. Kapeassa, pitkässä haarassa viistetty reuna. Erittäin luja teräs, täysin karkaistu ja jännityksistä vapautettu. Hiotut ja läpytetyt korkeat reunat. Hiotut tasopinnat.
Käyttötiedot
Jigi- ja työkalunvalmistukseen.
Tekniset tiedot
| Kaikki osat | Karkaistu |
|---|---|
| Kalibrointi | F1 |
| Materiaali | INOX |
| Tuotetyyppi | Tarkkuuskulma |
| Pakkaus | Tukeva rasia |
| Normi | DIN 875/00 |
| Varren pituus | 25 mm |
| Lyhyt leukapituus | 20 mm |
| Kohtisuoruus | 0.003 mm |
| Jalan poikkileikkaus, lyhyt jalka | 4×3,5 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 450040 |
|---|---|
| EAN | 4045197444035 |