Laseretäisyysmittari
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Laseretäisyysmittari, jossa on kestävä, iskunkestävä kotelo, roiske- ja pölysuojattu. Kolmirivinen taustavalaistu näyttö optimaalista luettavuutta varten. Laserluokka 2 IEC 825-1:n mukaan.
Toimitussisältö
Sisältää säilytyslaukun.
Erikoislisävarusteet
Mittajalusta nro 468558.
Toiminto
IP54: suoja roiskuvalta vedeltä kaikista suunnista ja suoja sisäisiltä pölykertymiltä (pölysuojattu) sekä täydellinen kosketussuojaus.
Toimitussisältö
Sis. paristot 081551 LR3.
Malli
Laseretäisyysmittari, jossa kestävä iskunkestävä kotelo, roiske- ja pölysuojattu. Kolmirivinen taustavalaistu näyttö optimaalista luettavuutta varten. Laserluokka 2 IEC 825-1:n mukaan.
Toimitussisältö
Sis. säilytyspussin.
Erikoistarvikkeet
Mittajalusta nro 468558.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Etäisyysmittari |
|---|---|
| Laserluokka IEC 825-1:n mukaan | 2 |
| Mittatarkkuus | ±1,5 mm |
| Toimintasäde | 40 m |
| Akun käyttöikä (mittaukset) | 5000 |
| Epäsuora mittaus (Pythagoras) | kyllä |
| Yhteenlasku/vähennyslasku | kyllä |
| Pinta- ja tilavuuslaskenta | kyllä |
| IP-suojausluokka | IP 54 |
| Leveys | 41 mm |
| Pituus | 105 mm |
| Paino | 100 g |
| Energiansyöttö | 081551 LR3 |
| Korkeus | 24 mm |
| Mukana olevien akkujen lukumäärä | 2 |
| Tuotenro: mukana toimitettavat paristot / akut | 081551 LR3 |
| Viimeisimmät mittaukset tallennetaan | kyllä |
| Sarja | GLM40 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 465560 |
|---|---|
| EAN | 3165140790406 |